| anonim_4396 a întrebat:

Ce ar trebui sa fac,ca atunci cand vreau sa ma loghez pe facebook sa imi scriu eu emai-lul si parola, nu sa fie deja scrise si eu doar sa apas conectare? Fundita happy

Răspuns Câştigător
| SamSon a răspuns:

Dezistaleaza-ti browseru' si reinstaleaza-l si nu mai bifa butonu' niciodata.

5 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Debifeaza butonul,, pastreaza-ma autenticifat'' (keep me logged in).

| Anda1708 a răspuns (pentru SamSon):

Aia e problema, butonul nu e bifat... vreau sa scriu eu parola, insa nu imi da voie, e deja scrisa cand deschid pagina de logare.

| SamSon a răspuns (pentru Anda1708):

Dezistaleaza-ti browseru' si reinstaleaza-l si nu mai bifa butonu' niciodata.

| rOckx3 a răspuns:

Hmm, mai usor era altfel, de acum sa stii : da-i pe istoric, sper ca stii de unde nu? si api dai sa stergi istoricul. si vezi ca sunt niste casute, debifeaza-le pe toate, si bifeaza doar ceva cu memoria cache. gata :d dar o sa ti se stearga toate datele din browserul care il folosesti, ma refer ca daca ai mai facut asa si la alte conturi nu o sa mai ai nici la ele pass.

| Bogdanovici24 a răspuns:

Sa bifezi casuta "REMEMBER ME" sa te tina minte...bafta

| SoranaCs a răspuns:

Dezbifezi casuta