| DearestVicinity43 a întrebat:

Salut!
Aveti sau ati avut astazi probleme de conectare la HBO max? Fiindca eu nu ma pot conecta, dupa ce apas conectare imi da eroare, nici macar nu pot sa scriu parola si emailul.

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Verifica sa ai instalata cea mai noua versiune a aplicatiei, eventual incearca o reinstalare.

| DearestVicinity43 explică (pentru Wr3nch):

Tot nu functioneaza, aceiasi problema in aplicatie si pe site-ul lor. Am incercat sa ma conectez la site pe Firefox, Edge si Chrome. Cred ca este o problema de la ei.

| Wr3nch a răspuns (pentru DearestVicinity43):

Mie imi merge. Si aplicatia de Android si site-ul.

| DearestVicinity43 explică (pentru Wr3nch):

Gata si mie imi merge acum, era din cauza ca foloseam VPN pe Romania.

| DearestVicinity43 explică (pentru Wr3nch):

Gata si mie imi merge acum, era din cauza ca foloseam VPN pe Romania din Norvegia