| puffy15 a întrebat:

Ce as putea sa vorbesc cu un baiat? Inceputul e foarte simplu: buna ce faci, bine, tu... Dar nu stiu ce sa-i mai spun dupa... Nu am niciun subiect de discutie!
Precizez ca eu sunt a 8-a si el a 10-a!
Si inca ceva: de ex nu as putea sa-l intreb asa din prima in ce zodie e, sau ce muzica asculta...
Adica vreau, cum sa zic, o intrebare normala, care sa nu fie asa directa...

1 răspuns:
| bellakiss a răspuns:

Pai ceva legat de scoal sau despre un profesor iar apoi il intrebi chestii normale sau ceva despre sora farte daca are nu stiu depinde de caracterul fiecarui baiat.