| adinutaba a întrebat:

Despre ce as putea sa vorbesc cu un baiat cu care nu am multe in comun? SUBIECT DE DISCUTIE nu ce mancare ii place, ce muzica sau nu-s ce.

3 răspunsuri:
| peperonies a răspuns:

Despre ce iti place tie dar daca ai personalitatea unui cartof e foarte greu...

| al9264 a răspuns:

Discutati rahaturile de la stiri. Nu va plictisiti. Intreaba-l ce ar fi facut in acele cazuri, abia il cunosti mai bine

| SofiaAbigail a răspuns:

Fii spontana.Fa-l sa rada.Intreaba-l de el gen ce face in weekend, dupa scoala. Leaga ceea ce vorbiti de alte chestii. Asta face conversatiile interesante.