| ilika a întrebat:

ce cadou ar trebui sa-i iau prietenului meu de craciun? PS: nu ii plac jocurile video, asculta reggae si ii plac chitarile big grin aveti idei

4 răspunsuri:
| Larisssaa a răspuns:

Aici chiar nu ştiu. Tu îţi cunoşti prietenul, nu noi oh go on. Adică iai ceva care îi place, ceva legat de hobby-ul lui.

| Flaviucu a răspuns:

O bratara, un ceas de mana, un parfum, o chitara noua, un pulover etc...

| Razorsharp a răspuns:

O chitara, un breloc in forma de chitara, un album cu o trupa care ii place (Damian Marley), tricou personalizat, tablou personalizat...

| KiduIcs a răspuns:

Ce zici de o poza cu voi doi? puppy dog eyes Sau poti sa-i faci un video cu poze cu voi pe Movie Maker! happy