| anonim_4396 a întrebat:

Hey, ce cadou sa ii iau prietenului meu de ziua lui? ( are 13 ani)

O sugestie va rog... FUNDAA

4 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Ai putea sa-i cumperi un parfum, un ceas de mana, o bluza sau un tricou cu numele sau poza lui, un lantug de argint sau un echipament sport.

| Naturelle a răspuns:

I-a o rama in care pui o poza cu voi doi + un ceas.

| sori1999 a răspuns:

Buna pai depinde ce ii place iau un cras de mana sau un tricou sau o minge daca ii place fotbalul sau o cana cu o inscriptie pe ea sau poate un parfum sunt multe chestii.Eu sper ca te-am ajutat. funda?

| sori1999 a răspuns:

Buna pai depinde ce ii place iai un ceas de mana sau un tricou sau o minge daca ii place fotbalul sau o cana cu o inscriptie pe ea sau poate un parfum sunt multe chestii.Eu sper ca te-am ajutat. funda?