| Alexiis a întrebat:

Buna` TPU. Ce este Skype? laughing)). Cea mai rapida intrebare=Funditssaaa

Răspuns Câştigător
| Лєрค a răspuns:

Skype este un site prin care poti comunica cu cei dragi si poti sai vezi si ei sa te vada... poti sa-ti gasesti prietenii rudele sau chiar surori si frati...nu conteaza in ce tara se afla persoana cel mai important este ca poti comunica cu cei dragi, sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos

3 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Cea mai rapidă întrebare?

| bagolyiris a răspuns:

E ca un fel de mss da convorbirile cu video sun mai de calitate

| Alexiis explică:

Cel mai rapid raspuns.;]