| bogdyi a întrebat:

ce exerciti pot sa fac muschi pe abdomen, in afara de abdomene ca m-am saturat su nu se vede mai nimic

4 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Mai incearca ridicari de picioare si crunch la aparat, 4 serii a cate 16-20 de repetari din fiecare.
Eu iti propun sa-ti lucrezi abdomenul o singura data pe saptamna ( maxim de 2 ori daca vrei ) asa :
- 4 serii abdomene a cate 20 de repetari, daca poti mai multe iti pui un disc pe piept
- 4 serii ridicari de picioare ( 16-20 de repetari )
- 4 serii la aparatul de crunch ( 20 de repetari ), daca poti mai multe maresti greutatea, muti cuiul pana gasesti greutatea buna pentru tine

| Vanessa_7288 a răspuns:

Ba o sa se vada fooarte frumos daca progresezi de la 40-50 in prima saptamana.60 a 2a saptamana.si a sa mai departe sa-ti fie mai usor. daca nu faci 100 pe zi si ai sa vezi rezultatul

| Cosmin86 a răspuns (pentru Vanessa_7288):

100 / zi? e cea mai mare tampenie, abdomenul trebuie lucrat ca orice alt muschi, 3 exercitii a cate 4 serii de maxim 20 de repetari ( daca poti mai multe iti pui un disc pe piept ) pe saptamana e de ajuns.