| maryym a întrebat:

Buna TPU:*! ce faceti? am si eu o intrebare: maine dau test initial la romana din cls a8a(st a9a) si ne-a spus diriga(profa de romana) cam ce o sa ne dea dar eu as vrea niste teste din astea initiale sa zic asa ca sa ma pregatescwinking si eu mai bine ca, caietele de anul trecut nu le mai gaseschee heelaughinglaughinglaughingAti putea sa imi dati niste teste(site-uri) va multumesc.:*:XSau cei care ati dat sa imi spuneti si mie ce v-a datwinkingmersi:*scuze de categorielaughing

Răspuns Câştigător
| sympBv a răspuns:

Http://subiecte.edu.ro/2012/testeinitiale/liceal/ aici sunt exemplele date de minister... deci ce o sa primesti o sa fie asemanator

1 răspuns: