| LalLyBoOmD a întrebat:

Ce faci mai exact cu prietena cea mai buna? (intrebare pentru fete)

4 răspunsuri:
| Ramo80 a răspuns:

Mergi la shopping, imprumuti lucrusoare, impartasesti secrete, apelezi la ea ori de cate ori ai cea mai mica problema, esti langa ea la bine si la greu.

Răspuns utilizator avertizat
| Bianca1001Bia a răspuns:

Pai ei ii spui toate secretele ne sfatuim suntem alaturi merei si la bine si la rau daca imi da sau ii dau ceva nu astept nimic la schimb nu ne certam pe lucruri banale si cand ne certam ne cerem scuze una alteia si ne repectam problemele una alteia si suntem aproape si ne dam ajutorul neconditionat...si ne respectam si ne ''iubim''

| Soffia17 a răspuns:

Vorbim de baieti { Daca vedem vreun baiat pe strada il salutam ii spunem "te pupam baii" laughing }
Caterinca { Daca vedem pe cineva pe strada zicem "uite ce papuci are aia" }
Barfim.big grin