| Motilyk_Otilik_1991 a întrebat:

Ce farse sa fac colegilor si dirigintei la scoala! FUNDA cel mai bun raspuns...

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| darnme a răspuns:

Vino la scoala inainte de ore si scrie pe tabla o scrisoare de adio pentru clasa si diriginta. Scrie o poveste lacrimogena si spune ca e timpul sa ii parasesti. Poti chiar sa dai vina pe cineva din clasa pentru ceea ce vrei sa faci. Lasa aprinsa pe catedra o lumanare, iar apoi nu veni la scoala toata ziua.

| Gabriela_Siminutza_1997 a răspuns:

Ai nevoie doar de imaginatie nu iti trebuie idei anul trecut am pus lipici de soareci pe scaun la profu de desen si dupa ce s-a pus a fugit cu scaunul dupa el am primit o luna de detentie dar a meritat!

| Izukie00 a răspuns:

Eu zic ca dirigintei si profesorilor sa nu le faci, pentru ca sunt sanse mari sa se supere. Unul trecut, un coleg a pacalit-o pe profa de romana, care dupa aia ne-a dat un test super-greu si ne-a zis ca se trece in catalog pentru ca avem nevoie urgent de nota. Dupa ce am predat testele si toata clasa era sigura ca o sa luam numai 4 si 5, face profa: "Pacaleala de 1 Aprilie!".
Dar colegilor le poti face groaza! De la pusul pastei de dinti pe clanta la lipitul unui biletel haios pe spate! Iti trebuie doar putina imaginatie!