| GeorgiiUatdăfac a întrebat:

Ce inseamna fotografii de perete si de ce trebuie sa le pun?

2 răspunsuri:
| ELena30 a răspuns:

Fotografiile pe perete sunt acele fotografii pe care le adaugi direct pe profilul tau (ai vazut pe profilul tau apare adauga foto/video). Celelalte fotografii pe care le ai nu apar fiind "pe perete" deoarece le ai adaugat direct in album). Nu trebuie sa pui neaparat, pe fb tau pui ce fotografii vrei, in ce album vrei happy

| alynutza99 a răspuns:

Fotografiile de obicei apar numai in foldere, dar sunt unele care sunt afisate atat in foldere cat si pe peretele tau.Nu trebuie sa le pui neaparat...doar daca vreiwinking.