| anonim_4396 a întrebat:

Ca sa fi reprezentant Avon trebuie doar sa faci comenzi si sa le trimiti sau implica si alte sarcini?

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să faci mereu comenzi de minim 120 ron, să le plătești la timp, etc.
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| anka a răspuns:

Doar comanzi.

| Hÿÿ_Ları's_A_1992 a răspuns:

Buna.Am fost si eu reprezentant Avon si pentru inceput o am plasat doar comenzi.Eu m-am lasat deoarece nu aveam destul timp pentru a plasa comenzi.Dar am prietene care mi-au confirat ca printre rudele lor sunt persoare care au ajuns chiar pana in zona "business". Apropo... Daca te referi la zona de modeling nu poti sa fii un model.Majoritatea modelelor din revista sunt straine.laughing

| petriciuc1997 a răspuns:

Reprezentantul AVON trebuie să primească cu cît mai multe comenzi adică trebuie să poată vinde să fie convingător şi apoi să plaseze comanda şi să o platească la timp

| Alexandra_3724 a răspuns (pentru petriciuc1997):

Si daca vrei sa te opresti pur si simplu nu mai dai comanda sau trebuie sa anunti pe cineva?

| Ionegeorgi a răspuns (pentru Alexandra_3724):

In cazul in care vrei sa renunti ar fi ok sa anunti reprezentantul la care te-ai inscris, dar poti sa nu anunti pe nimeni si daca timp de 3 campanii nu depui nicio comanda iesi automat din baza lor de date. Daca mai ai intrebari poti sa dai add la lungu_ionela2003@yahoo.com

| petriciuc1997 a răspuns:

Dacă vrei să nu mai fii reprezentant la AVON pur şi simplu nu plasezi comanda