| Ralucaaa98 a întrebat:

Buna TPU ce inseamna sa-ti traiesti viata la maxim? Vresu cat mai multe raspunsuri :*.

Răspuns Câştigător
| AnonimGirl67 a răspuns:

Sa-ti traiesti viata la maixim este un lucru pe care multi dintre noi nu il putem face.A-ti traii viata la maxim inseamna a face tot ce vrei tu pentru a te simtii bine indiferent de reguli sau de riscuri.A-ti traii viata la maxim inseamna totodata sa reusesti sa faci tot ceea ce iti propui in viata fara ca mai tarziu sa-ti para rau de ce ai facut.big grin

3 răspunsuri:
| XBrunetteX a răspuns:

Sa nu mai navighezi pe net toata ziua si sa faci ceva interesant. big grin Zic si eu...

| BitKode a răspuns:

Adica sa faci lucruri periculoase sau mai exact sa traiesti fiecare zi ca si cum ar fi ultima ta zi de viata.

| AnonimStar a răspuns:

Eu cred ca inseamna sa te distrezi in ori ce minunt al vieti si sa nu-ti pese de nimic. Dar cel mai mult conteaza sa te simti bine.