| Laura11 a întrebat:

Buna TPU ce ma sfatuiti sa aleg dintre tableta si laptop?laughing)

Răspuns Câştigător
| Mussete a răspuns:

Laptop - pentru că ai mai multe facilitati pe el! Cea mai bună firmă este Apple! Aici ai şi preţuri http://store.apcom.ro/macmacbookpro-c-1_9.html
Sper că ţi-am fost de ajutor :)

8 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Laptop up happy difera windows-u cel mai important

| AndreeaE a răspuns:

Pai amandoua au avantaje, leptopul e mai util asa spun eu iar tableta la fel doar ca nu are aceeasi funcite ca leptopul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Laptop,e bun si pentru jocuri.Dar eu ti-as recomanda un S3 sau Iphone5, care indeplineste si multe din functiile unei tablete.

| Alin4uuu a răspuns:

LAPTOP bineinteles

| DesireMaria a răspuns:

Mi se pare ca tableta este mai mica si nu se stri la fel de repede. gandeste-te ca daca se strica tastatura nu ii poti lua alta la laptop!

| alevip a răspuns:

Categoric laptop

| mangojump a răspuns:

Laptop

| SkkZ a răspuns:

Laptop mi se pare mai util decat tableta..si eu am avut de ales si am ales laptop