| Maryna78 a întrebat:

Ce materii se fac la liceu la profilul turism si alimentatie? Vreau si numarul de ore.

1 răspuns:
| Answer4me4pls a răspuns:

Draguto! Asta trebuia sa te uiti pe fisa de inscriere de la liceul la care ai intrat. Sincer nu iti pot spune exact si nimeni altcineva in afara de cadrele didactive si alti colegi de la liceul la care ai intrat. Acestia stiu. Orele difera de la liceu la liceu, dupa popularitatea avuta. Imi pare rau, dar nimeni nu iti poate spune dintre straini! Succes in cautari la liceu!