| Yurim a întrebat:

Ce nume sa îmi aleg pe YouTube? Chiar nu am idee. Va fi de gaming. Sau dacă nu știți nici voi ce nume se potrivește. Îmi puteți da sfaturi cum sa îl aleg.

1 răspuns:
| DoroteeaH a răspuns:

Cele mai reușite "porecle" pe Youtube mi se par cele în care apare si numele real, dar sub o altă formă. De exemplu, numele tău să poată să fie introdus în alt cuvânt care să te definească, să exprime ceva frumos. Îmi cer scuze, nu știu cum să mă exprim.
Oricum, trebuie să faci ceea ce îți dictează imaginația, eventual spune-mi și mie ce nume ai hotărât, mi-ar plăcea să urmăresc un astfel de canal happy