| anonima122 a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii care sunt impotriva homosexualilor?

10 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Incuiati!

| BaiatulDePeTPU a răspuns:

Nu stiu... oricum eu n-am nici o treaba cu ei n-am nimic in potriva dar sa stii ca pe mine personal m-ar deranja sa merg cu fiul/fiica meu/mea pe strada si el/ea sa vada doi barbati sau doua femei care isi dau limbi in mijlocul strazii...sau e normal asa ceva?

| emm a răspuns:

N`am nimic cu ei,e dreptul lor sa aiba o anumita parere despre ceilalti, fie ea si negativa, asa cum e dreptul homosexualilor sa fie.homosexuali.
Eu una n`am nimic cu homosexualii, nu stiu de ce ar avea cineva o problema cu asta, pentru. ca fiecare om face ce vrea pana la urma.batting eyelashes

| adriana_3818 a răspuns:

Pai n-am nicio parere...in privinta homosexualilor, nu sunt nici pro nici contra.si nici n-ar trebui sa se faca discriminari...si ei sunt oamenihappy

| elenabz07 a răspuns:

Eu as fi ca ei...deoarece Dumnezeu a lasat de o parte femei si de o parte barbati, a aiurea majoritatea oamenilor cand vad unu pe strada asa se sperie... thu ce crezi? sunt niste handicapati fara minte asta ee, nu le-a dat Dumnezeu atat minte

| Cereala a răspuns:

Eu sunt de parere ca ar trebui lasati in pace. Unii oameni care sunt asa, in majoritatea de 70 % nu fac parte din familia lor adica nu au nici-un drept sa le impuna asta (nu ca cei din familie ar avea). Urasc oamenii de genu asta.

| LonelyGirl007 a răspuns:

Pai nu stiu exact ce sa raspund laughing Eu nu inteleg ambele cazuri,nici pe cei care sunt Anti-Homosexuali si nici pe cei homosexuali.Dar totusi nu suntem in masura sa-i judecam oh go on... E viata lor fac ce vor cu ea, si sincer si daca suntem impotriva lor, mu rezolvam nimic...Ei sigur nu se vor schimba pentru noi.Deci nu are nici un sens sa fim impotriva lor ci doar sa-i acceptam asa cum sunt happy Dar na, fiecare cu parerea lui! Have a nice day :*

| LonelyGirl007 a răspuns:

Pai nu stiu exact ce sa raspund laughing Eu nu inteleg ambele cazuri,nici pe cei care sunt Anti-Homosexuali si nici pe cei homosexuali.Dar totusi nu suntem in masura sa-i judecam oh go on... E viata lor fac ce vor cu ea, si sincer si daca suntem impotriva lor, nu rezolvam nimic.Ei sigur nu se vor schimba pentru noi.Deci nu are nici un sens sa fim impotriva lor ci doar sa-i acceptam asa cum sunt happy Dar na, fiecare cu parerea lui! Have a nice day :*

| SaveMe a răspuns:

Eu n-am nimic cu ei, atata timp cat nu se saruta in public sunt ok happy.
Homosexuali sunt de f mult timp doar ca ei nu se aratau pentru ca riscau sa fie omoriti deci degeaba spui unii oameni ca ii afeacteaza psihic pe cei mici, asa te nasti si asta e happy.

| akira98 a răspuns:

O parere proasta din punctul meu de vedere pentru ca sunt unii care chiar sunt homosexuali si nu au ce face in privinta asta, mai ales daca ei se accepta atunci cred ca e bine. desi normal ii sa fi normallaughing
:*:*