| XxiNSaNiTYxX a întrebat:

Buna TPU
Ce parere aveti despre peisagistica? Credeti ca acest domeniu are sanse in viitor?
Pentru a urma facultatea ce are in cadru aceasta ramura este obligatoriu ca studiile anterioare si anume liceul sa fie de arte sau aceasta facultate poate fi urmata indiferent de profilul liceului ( chiar si de la filologie sau stiinte sociale)?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| b4stefa a răspuns:

E de viitor si super compensator $$$
eu stiam ca liceul pe care l-ai urmat nu-i important atata timp cat ai talent, tehnica si un portofoliu impresionant.
mult succes!