| pink425 a întrebat:

Ce parere aveti de persoanele care au o intrebare. Promit funda si nu o dau?
cam cate funde ati pierdut pana acum.

Răspuns Câştigător
| кαтнєяιιηєPιєяcє a răspuns:

Bună!
Părerea mea este că fundele nu sunt atât de importante. happy Important este să ajuți persoana respectivă.Și e adevărat că unii nu fac un gest frumos spunând că vor da fundă ``GARANTAT``! Asta e.

2 răspunsuri:
| Lumine a răspuns:

Buna!
Nu vreau sa judec pe nimeni, dar poate nu au mai avut timp sau nu au mai dat funda din diverse motive.Insa, un lucru este cert, eu unul nu raspund pentru funde sau voturi, ci incerc sa-i ajut pe ceilalti.

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O gramada dar nu imi pasa, imi dau funda cei care vor sa mi-o dea si pe care chiar i-am ajutat, restul sa fie sanatosiwinking!