| stefania0907 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Dexter? Merita vazut? Si imi puteti face si un mic rezumat pe sezoane? Am vazut ca sunt 7, si ca al 8-lea trebuie sa apara in vara! big grin

1 răspuns:
| baddgirl a răspuns:

Hey,
Serialul Dexter mie una mi-a placut mult.E interesant cum Dexter face parte din 2 lumi, care in mod normal se bat cap in cap, si anume acelea de criminal si criminalist.Rezumat pe scurt nu prea ai cum sa faci la 7 sezoane.Ca sa vezi daca iti place, uita-te la cateva episoade, dar eu cred ca o sa-ti placa.Eu am avut o perioada in care ma uitam la cate un sezon intreg fara pauza.Merita vazut tongue