| anonim_4396 a întrebat:

Buna,TPU! Ce parere aveti despre zodia varsator? Intreb de curiozitate si nu vreau raspunsuri gen "e o prostie".

4 răspunsuri:
| piticelm a răspuns:

Varsatorii sunt..nu stiu, vor sa schimbe lumea.Eu cunosc baiat varsator, ei au idealurile lor, sunt visatori, spun ca pot schimba ceva, au multe conceptii despre viata.Sunt niste barbati foarte destepti, sau cel putin cel pe care l-am cunoscut eu, foarte perspicace si le place sa aduca omul in punctul in care sa spuna ''da am gresit'' cu toate ca, ei au gresit, nu oamenii din jurul lor.

| anonim_4396 explică (pentru piticelm):

Ce ai spus este valabil si la fete, am intebat pentru ca si eu sunt varsator si sunt fata laughing

| piticelm a răspuns:

La fete nu am de unde sa stiu, nu traiesc povesti de dragoste cu ele, inca nu m-am convertit.