| xBiiaM a întrebat:

kiss
Ce porecla sa ii pun unui prieten foarte bun? (doar prieten). puppy dog eyes Ceva dragut, si amuzant in acelasi timp dar nici chiar cretinel si d-astea... Si nu vreau de-alea gen: (cu numele lui) sau cu Bubu, bebe, puiut, Eminescu! straight face (exemplu rolling on the floor ).
Vreau ceva... Mai pentru copii mai mari, nu de de-astia de gradinita, "amicul" laughing. Ceva pentru copii de vreo 14 ani. kiss.Va rog, raspunsuri multe si rapid. Stiti bine: Funda+Vot! Pentru cele mai serioase porecle puppy dog eyes.

6 răspunsuri:
| Yummi a răspuns:

Dovleac, Bolovab, Budu laughing

| Flaviucu a răspuns:

Bamboocha, Stuf, Gogoasa, Oaie, Strut...

| GoddessMaui a răspuns:

Saint Graal
Codex
Stalinskaya
Sobieski

| AnKa76 a răspuns:

Pufarina,Pufulete,Arici.Bafta sa alegi pe cea mai buna porecla!

| OnStepToDie a răspuns:

-Mucigai
- Morcoveata
-Traficant de bomboane
-Rata
-Tractor
-Olli
-Dodica
-Cioara
-HotDog
-Idiotuski
-Hapciu

| daNN2000 a răspuns:

Animal{ii prostalau}, DeX{dictionar}, ZOoM{nu stiu}
KiNdEr {mananca dulciuri/ii place Kinderu}, JoKeR{duce noroc], CarBon, Mazarel{mazare}, Cartof{daca are bolfa la cap} Capalau{daca are capu mare}, Dumbo{urechim mari}, etc.