| RuLzZz12 a întrebat:

Pot întra la Intensiv engleza fara examen de Bilingv? La profilul respectiv se intra cam cu 8. Eu am media de admitere. Pot sa întru chiar dacă nu am examenul? E INTENSIV NU BILINGV

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| KristianLarracuente a răspuns:

Salut! Pentru a fi admis in clasele cu predare intensiva a limbii engleze nu este necesara sustinerea examenului de bilingv.
In concluzie, daca media ta de admitere e corespunzatoare, atunci poti intra la profilul respectiv fara nicio problema. Succes!

2 răspunsuri:
| chloe1234 a răspuns:

Salut! Cum a fost? Ai dat examen?