Întrebare recomandată | leila255125 a întrebat:

Ce surpriză aş putea face profesorilor împreună cu consiliul elevilor de ziua profesorului? Funda neapărat celui mai bun răspuns! Fundaaa

Răspuns Câştigător
| madalinalove3226 a răspuns:

Eu cred ca puteti cumpara pentru fiecare profesor niste flori sau daca strangeti niste bani puteti sa cumparati un tort in care scrii:"La multi ani de ziua profesorilor!"

4 răspunsuri:
| Anonimsiatat0 a răspuns:

Flori, bomboane, parfum etc

| Sfetnicul a răspuns:

Învățați toți copiii lecția și stați cuminți cu toții în ziua respectivă. Clar va fi cea mai mare surpriză din viața lor.

| mxriiaa a răspuns:

Buna happy
Eu cred ca ar fi o mare surpriza pentru ea/el daca ia-ti face o petrecere surpriza si toti elevii sa vina big grin Asa i-am facut eu cu alti elevi si sa bucurat nespus de mult. Sper sa te fi ajutat.
O zi buna happy

| Narcissus a răspuns:

Pute-ti prezenta un filmulet care sa contina video-felicitari de la copii profesorilor. Sigur trebuie sa va intelegi ca copii sa nu le spuna parintilor(profesorilor) despre video.
Cred ca va fi un moment destul de frumos pregatit de voi cu implicarea 'familiei'.
winking