| lovevampire18 a întrebat:

Imi spuneti ce telefoane sa imi iau care sa aiba touch screen sau tastatura qwerty sau chiar aman2.Va rog Dar sa nu fie mai scumpe de 6 mil la liber.
Dau funda si vot:*
P. S. Sa nu se strice repedebig grin

Răspuns Câştigător
| bells03 a răspuns:

Samsung S5330 Wave
Samsung I5510 Galaxy
Motorola FlipOut
Sony Ericsson U8I Vivaz Pro Black
Samsung B3410
poti gasi mai multe informatii despre ele pe www.emag.ro

6 răspunsuri:
| MrRava13 a răspuns:

Eu ti-as recomanda un smartphone.
Informeaza-te de acesta Samsung Galaxy Minitongue
Sper sa-ti placabig grin

| Vero1996 a răspuns:

Samsung Delphi. Are si touchscreen si tastatura qwerty. Telefon dinasta am eu si ti-l recomand. Il am deja de un an si 4 zile si nu am patit nimic grav cu el. Doar mici zgarieturi dar asta se intampla daca il scapi laughing E foarte bun dp parerea mea big grin

| dolcEE a răspuns:

Nokia C3 :X super frumos... tastatura querti, WiFi...

| Bitsuu a răspuns:

Samsung B3310. Are tastatura qwerty. Mi se pare un telefon foarte bun, eu il am de un an si ceva si inca functioneaza foarte bine si nici nu e foarte scump. Ti'l recomand cu incredere.

| Kira_8211 a răspuns:

Motorola flipout. are touchscreen si tastatura. Eu il am aproape de 3 luni stiu ca nu e mult da merge super bine.

| cristi_1445 a răspuns:

Samsung Star S5230 e cu touchscreen nu stiu mai multe de el da din cite am inteles este chiar bun