| lalaballet a întrebat:

Sall! se apropie ziua mea, si m-am gandit sa-mi iau un telefon Samsung Galaxy S4 Mini. Ce parere aveti? Argumentati!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Telefonul îl iei în funcție de nevoile tale de comunicare!
Pa, pa.

| FrumoasaFata a răspuns:

Eu iti spun ca sa nu iti iei e o diferenta foarte mare in specifacti cu un s4 normal si diferenta mica la pret intre ele deci ai putea sa iti iei direct s4 normal pentru ca s4 mini e jumate cat s4 normal la specificatii

| Medenet_Daniel_1969 a răspuns:

Sall! e ok telefonul eu o sa iti dau un link ca-sa te informezi mai bine
...9195ZKAROM