| anonim_4396 a întrebat:

Cei care sunteti a 8 a ca si mine, v-ati pregatit pentru evaluarea nationala? Credeti ca o sa fie greu?
Bafta tuturor!

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

In sfarsit au trecut happy
ce note ai luat?

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Multumesc la fel.
nu stiu cat de greu o sa fie dar vedem atunci... si eu apoi iti spun ca nu mai e mult laughing

| Danyel a răspuns:

Multumesc.Si nu cred ca va fi chiar asa de greu dar succes si tie.

| kittykat a răspuns:

Buna! happy ...eu chiar azi am avut premierea si sunt destul demultumita insa pe mine nu ma sperie examenele ma sperie faptul ca nu am emotii, nu am emotii chiar de loc parca sunt de piatra, de pregatit nu m`am pregatit dar cred ca ma descurc si mersi la fel fabta si tie :*:*:*:*:*:*

| Diiana232997 a răspuns:

Nu am invatat nimic inca :d.
Sa speram ca maine nu o sa ma mai retina nimic ca sa incep odata sa invatt.am tot facut variante, dar mai trebuie sa invat cate ceva.
Sa speram ca nu o sa fie greu si sa ploua cu note mari!
Mersi la fel!:*

| w0rkSpace a răspuns:

Nu am invatat nimic sunt bata happy emotii n-am oh go on da ma rog la dumnezeu sa ne lase si pe noi sa copiiem rolling on the floor cum iau lasat pe aia de anul trecut numa de la 9 in sus note laughing

| aylyn_2380 a răspuns:

Multumesc.La mate is speriata de moarte ca la romana iei usor puncaj de trecere. Greu pentru cine nu a invatat ca mine la mate mai ales sper macar la 5-6crying