| MNIDenisa a întrebat:

Ceva mesaje scurte de Craciun? Stie cineva?big grin

Răspuns Câştigător
| EuTeAjutÎnPermanenta a răspuns:

1. pictati-va sufletul cu aceste culorile rozalii ale craciunului, si lasati anul nau sa va bata la usa. familia... va ureaza sarbatori fericite

2.Lasati magia colindului strabun sa va picure in suflet fiori de sfintenie si primiti cu drag gindurile noastre de pretuire, realizari depline, sanatate si prosperitate! cu drag familia...

3.Va doresc un Craciun fericit, casa plina de daruri, multe bucurii, sanatate si mai ales va doresc ca spiritul Craciunului sa va lumineze aceste zile magice. cu drag familia...

4.Mos Craciun cu barba alba,scoate usor din desaga darurile cerului,bunatate omului,sanatate,mult noroc, bani si multa fericire, la multi ani si numai bine. cu drag familia...

5.Primeste in inima speranta, in suflet iertare si iubire, pe buze dragoste, in ochi bunatate, intinde-ti mainile sa imbratise-zi icoana Nasterii Domnului si vei afla bucuria unui an nou si mai bun! Craciun fericit, cu drag familia...

(eu le-am inventat)

1 răspuns:
| Doηηa a răspuns:

Crăciun Fericit!
Sărbători Fericite! scurt...