| Aswomen a întrebat:

cica maine este sfarsitul lumii, voi credeti?

Răspuns Câştigător
| gaby_1815 a răspuns:

Relaxeazate sa nu iti fie teama de nimic sfarsitul lumii nu il poate prezice un nebun care a anuntat ca va veni si in 2000 stai calma sfarsitul lami va veni cand va crede Dumnezeu ca este de cuviinta! deci nu te panica eu trec cu vederea este o zi obisnuita ca toate celelalte

7 răspunsuri:
| 211wasgnij a răspuns:

Va fi sfarsitul lumii pentru cei care vor bea peste masura so se vor imbata, pentru toti aceia la care se va rupe prezervativul in timpul actiunii si nu vor avea de unde sa cumpere altul, pentru restul care vor dormi si vor pierde tot spectacolul si se vor trezi resemnati si cu multe sperante ca la urmatorul sfarsit al lumii vor reusi sa fie prezenti, sa danseze pe ritmuri de justin bieber.

| Marinake a răspuns:

Salut Viovero...asta este o abureala.Un mos tafnos de 88 de ani cica asa ar fi dar numai Dumnezeu stie...a mai fost Apocalipsa de cateva ori pana acum happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce ora? sa stiu daca ma mai duc maine la serviciu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am diriga de religie. Ea ne-a zis că

" Sfârşitul lumii va veni doar atunci când pe Pământ nu va mai exista credinţă nici cât un bob de mazăre."

| mamatatasibunica a răspuns:

Daca nu am murit pana acum inseamna ca nu a fost sfarsitul lumii dar vedem noi pe 21 decembire 2012 rolling on the floor)

| Aswomen explică (pentru mamatatasibunica):

Nu cred ca exista asa zisul"sfarsitul lumii" e doar o poveste creata de prostilaughing

| petrea_5000 a răspuns:

Pai ce sa zic...eu nu cred, eu cred ca vom murii unul cate unul pe rand.nu toti odata.tongue