| lebek01 a întrebat:

cine imi da cele mai tari declaratii de dragoste, mesaje, ceva ce cred fetele ca e dragut(nu vreau link-uri), sa fie scurtute, in special pentru fete. funda vot happy

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Tin langa mine doar pe cine iubesc, de restul ma folosesc!
2-O femeie frumoasa este ca un ziar bun: admiratorii ii fac publicitate!
3-Poate nu sunt o prietena buna, dar sunt o dusmanca perfecta!
4-Imi zici ca sunt tentatie. Cand este cu alte fufe nu simti vreo senzatie. Cand esti cu ea ma visezi pe mine. Ai putea sa ma ai, dar nu te tine…
5-. Intre noi era chimie, acum e matematica, imi faci numai probleme!