| marian19954321 a întrebat:

Salut TPU Fetele îl place Mesaje de dragoste, Declarații de dragoste, Mesaje de iubire!

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

In ziua de azi, putine fete le pasa de asa ceva, multe sunt materialiste, sunt atrase de badboys

| VictorFenrir a răspuns (pentru RAY):

Mereu ma dau cu capul de pereti cand aud termenul asta "bed boi"
Majoritate care se cred asa sunt cocalari, nesimtiti, ipocriti etc

| RAY a răspuns (pentru VictorFenrir):

Comportament tiganesc, lipsit de educatie, bun simt, din pacate astea sunt valoriile din ziua de azi

| VictorFenrir a răspuns (pentru RAY):

Valori de cacao, mai ales la noi in Ro numai nonvalorile sunt valori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mult "îl place" baietii care stiu gramatica.

Răspuns utilizator avertizat
| Roxannna18 a răspuns:

Buna!
Fetelor in primul rand le place sinceritatea! Daca doresti sa trimiti un mesaj fetei pe care o placi. Eu consider ca ar trebui sa scrii tot ceea ce simti pentru ea.
Pana la urma asta este intenția nu? Sa o faci sa te placă.
Daca da.
Eu zic sa incerci asta. Sa-i trimiti un mesaj unde ii spui sincer ceea ce admiri, ce iti place si ce ceea ce simti pentru ea.Sinceritatea este cel mai frumos mesaj pentru o fata si oricarei fete ii place asta!