| alinutza62 a întrebat:

cine imi da si mie statusuri de dragoste noi?

plzzz dau funditapuppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Alina_9592 a răspuns:

Daca as fi un fluture mic m-as ascunde intr-un plic.Iar cand plicul s-ar fi rupt as iesi sa te sarut

Seara se lasa, Stelele sclipesc, Iar eu IUBIREA mea, Tot la tine ma gandesc.

o fata nu poate iubi
pana cand un baiat nu-i va dovedi
dar pan\' la urma cineva va reusii,
si pan\' la urma ea il va dorii!

Gandeste-te la cel mai frumos lucru. inmulteste-l cu infinitul. aduna-l cu eternitatea si vei afla cat mult te iubesc eu pe tine...:*:*:X

nu zdrobi un suflet ca sty ca te-a iubit, ca poate pentru tine a plans si a suferit

Tu poti sa te-ndoiesti
de soare,
De focul ce scanteine in
stea,
De legile nemuritoare,
Dar nu si de...
Iubirea mea

Daca cerul ar vorbi,
Cat te iubesc de mult ti-ar marturisi,
Dar cerul n-are glas si tu vrei,
Rasuflarea sa mi-o iei,
O furtuna acum de s-ar porni,
Mi-ar fi pe placul inimii,
O furtuna mare ca-n povesti,
Sa nu poti sa ma parasesti

daca de fiecare data
cand m-as gandi la tine
as primi o stea,
as avea tot universul in mana mea

Te sarut in scris, te sarut in vis, te sarut in gand, dar in realitate cand?

De 2 ani si ceva nu mai esti in toate mintile... esti doar in mintea mea... big grinbig grin

voi inceta sa te mai iubesc cand un pictor va reusi sa picteze sunetele unui trandafir in cadere

Te iubesc :X!
Te doresc:X!
Iti vorbesc:X!
Iti Zambesc:X!
Te ador :X!
Si simt ca mor!:X

titanic titanic
vapor blestemat
la prima iubire
te-ai si scufundat

Sunt 5 lucuri in viata care nu pot fi recuperate:
1.o piatra dupa c ai aruncat-o in mare
2.o vb dupa ce ai spus-o
3.o sansa dupa ce ai pierdut-o
4. timpul dupa ce a trecut
5. iubirea pentru cel ce nu lupta

~Eu te cunosk cel mai bine cum ma cunosk eu pe mine, stiu cum e sufletul tau.
Cne crezi tu k o sa poate sa te yubeask vreodata ashea cum te yubesc eu.~

imi place baiatul
cu ochi caprui
ca-mi fura inima
si si-o pune lui

sau

iubesc baiatul
cu ochi verzi
cand ii privesc
incep sa zambesc

sau

iubesc baiatul
cu ochi albastri
cand ii privesc
ma ndeamna
sa-l iubesc

*Te-am visat noaptea trecuta
Ca pe brate ma tineai
Cu gurita ta cea dulce
Pe obraz ma sarutai*

M-am indragostit d tine/Niki n stiu c e k mine/
Esti i tot ceea k fac/Oare pot sa-ti fiu p plac?
N st deloc fitoasa./As putea spune...copilaroasa
k felul meu d a fi./k t iubesc nimic nu vei sti./
Cand ma voi maturiza./k siguranta vei afla dorinta mea

»" Azi-noapte mi-am rugat ingerul sa te pazeasca. Dar a venit mai devreme. L-am intrebat de ce. A zambit si mi-a spus ca un inger nu pazeste alt inger!

Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine

Ochii tai cand ma privesc simt ca`nnebunesc...
Nu pot sa-ti marturisesc ce mult te iubesc!

T~"Tandru:
E`"Exotic"

I~"Istet"
U~"Unic"
B~"Bland"
E~"Extravagant"
S~"Sexy"
C~"Curajos"

Asa pot fi doar pentru iubitul meu

StOoP! Gata-Gata, nu vreaU sa ma fUre altu`no talking fura.ma` tu k`| maI binebatting eyelashes, k sh m|e |m` conv|ne blushing

Ai 25 de secunde ca sa-mi trm un sms din care au mai ramas 15... daca nu-mi trimeti in urmatoarele 10 secunde din care au mai ramas 5 imi datorezi o noapte de dragoste

Ce simt q tine. nu am simtit niciodata e un sentiment ce incepe sa-mi placa!"

daca ma vezi sa nu ma privesti
daca ma privesti sa nu ma atingi
daca ma atingi…
sa nu ma saruti
daca ma saruti
sa nu te oprestiX::X:X:X

♥pentru ca atunci cand zambesti inseamna foarte mult pentru mine♥

[:X]Te iubesc pana la cer,
Te iubesc si tot mai sper.

Te iubesc pana la stele,
Tu esti visul vietii mele.

Te iubesc la nebunie,
Asta toata lumea stie.

Te iubesc si as mai vrea,
Un sarut din partea ta. [:*]

De odata se opresc ochii mei, te vad privind direct la ei, hai fa un pas ca sa stiu ca vrei

imi spune mereu : "- Ai ochii de gheata si multi ii viseaza " imi spune mereu : " -Ai buzele de foc. cine le atinge are mare noroc "

- Cand te-am vazut prima oara, mi-ai incalzit inima.A doua oara mi-ai produs
scantei, iar acum imi faci inima
sa arda!

"Se vede in ochii ei.Ca`l iubeste.Se vede in ochii lui. Ca doar pe ea o doreste. love struck

"Stii ca la tine vin... Stii ca la tine tSin... :X happy"

[; x] Te plac asa cum esti. Sh feLu`.n care thu`; x Imi spui k mă iubesTi`; x"

»" As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc"

Tu boca a lado de la mia se transforme en un beso! Un beso de ti es un sueno, un sueno que eu lo amo! Te quiero y te voy amar siempre, mi amor, mi dulce amor

Ne iubim, ne jignim, ne alintam reciproc, ne certam de multe ori, dar important e numai ce simtim cand ne despartim! happy Suferim, ne`mpacam si apoi zambim!happy"

Spet ca te-am ajutata. Funda?happy

3 răspunsuri:
| Anaalex520 a răspuns:

Sa-i spui lu` mata! pe mine ma doare fix... undeva.

Ca m'a intarit "fata mergi inainte, o sa ai parte si de fapte, numai de cuvinte!"

"Fi parsiva atunci cand crezi ca lumea te iubeste. Invata sa intorci spatele cand nu esti pretuita. Invata sa stii sa te faci respectata, chiar daca nu toata lumea te inghite.

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!

In dragoste, sa nu faci din durerea altuia fericirea ta…

hmmm. ai parfumul meu in bluza ta, si stilul meu in mintea ta, vei cauta privirea mea in fiecare EA din viata taoh go on…

M`ai vanduth`cand ai avut`Ocazia` Io`NU te vand`. te dau degeaba

VEZI AICI http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| Crissu2001 a răspuns:

Alina ce`ti mai plac manelele rolling on the floor