| danitzi10 a întrebat:

Cine imi poate spune cum pot sa-mi fac setarile wap pentru telefon?
am incercat si eu pe www.orange.ro, am scris numarul de telefon, modelul telefonului si am dat pe trimite setarea dar nu am primit nici un mesaj pe telefon. Vreo sugestie?
Mersi, Dau Funda;)

Răspuns Câştigător
| Ichigoemi a răspuns:

Nu incerca pe orange.ro ca poate nu iti trimit. vorbeste cu aia de la 444 si intra in legatura directa cu unul de acolo si zii sa iti trimitawinking vine instant:X ca nessulaughing