| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. Vreau sa imi trimit setarile pentru internet pe telefon de pe situl www.orange.ro dar imi cere modelul telefonului iar acesta este: Samsung GT-S7230E doar ca modelul acesta de telefon nu este acolo in lista lor si nu pot trimite setarile. Poate cineva sa ma ajute? Ce ar trebui sa fac ca sa le pot trimite?
Dau Fundaa! Multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Setarile le poti efectua gratuit prin accesarea paginii http://www.orange.ro/setari-telefoane/. Dupa ce ti-ai trimis setarile pe telefonul tau si le-ai salvat, iti recomand sa dai telefonului si un restart.

O zi buna,

Orange Helper

| Ioonela a răspuns (pentru OrangeHelper):

Multumesc pentru ajutor! Dar aici am incercat si eu si nu a mers. Oricum acum s-a rezolvat, la modelul telefonului nu trebuia scris si GT-S...E.

1 răspuns: