| McClod a întrebat:

Buna TPU cine imi poate spune si mie niste remedi am acnee si pe unele parti ale fetei am si catva puncte negre! Nu sunt in stadiul avansat sunt ca l-a mediu nu am foarte multe dar vreau sa scap de ele cel mai eficient raspuns va primi funda! Va rog cat mai repede

1 răspuns:
| :*:*Dya:*:* a răspuns:

Si eu am avut probleme cu acneea... atunci am mers la dermatolog pentru ca eram disperata numai stiam ce sa fac...
Doctora mi.a dat atunci o solutie numita zynerit se gasesti in orice farmacie si niste pastile dar nu stiu cum se numesc.
Sa stii ca zyneritul m-a ajutat fff mult am scapat de acnee imediat. eu il recomand cu incredere:d