| BubU_8104 a întrebat:

Cine imi recomanda si mie un sampon pentru ca parul sa nu se ma ingrase?,(de parca e dat cu ulei). Am incercat nenumarate sampoane dar niciunul nu a stopat ingrasarea parului.Mama zice ca se ingrasa din cauza ca e invatat sa fie spalat foarte des dar toata iarna l-am spalat doar de 2 ori pe saptamana si tot se ingrasa dupa 2 zile.

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Te poti spala cu un sampon pentru par gras din orice gama desi eu recomand pantene si dupa ce te-ai clatit bine de sampon iti storci in cap putina zeama de lamaie astfel incat sa o distribui pi tot parul, stai cu zeama vreo 10 min dupa care clatesti cu apa caldutza sau poti sa nu clatesti depinde cum vrei u.in timp o sa vezi ca se vor vedea rezultatele la mine a functionat. funda?

1 răspuns:
| yournameplease a răspuns:

Sapala-te cu Pantene Pro-v Aqua Light. Nu o sa ti se mai ingrase, garantez 100%