| killerspike95 a întrebat:

cine ma poate ajuta sa bag jocuri si aplicatii pe iphone si cum se baga? as vrea sa-mi spuneti un site ca eu mi-ai facut ceva cont dar nu stiu cum sa intru in el sau fara cont happy cum se poate baga? Dau Fund big grin tongue

1 răspuns:
| Alex_Alexandru_1987 a răspuns:

Trebuie sa intri in game center si sa iti faci tu un cont acolo, dupa ce ti-ai facut acel cont intri in app store si cauti acolo ce vrei tu dai la search... sper ca te-am ajutat