| Anonima9 a întrebat:

-Buna TPU.Cine mai are culegerea mate 2000 pentru clasa a 8-a am o intrebare.Sunt aceleasi exercitii si pentru anul acesta? s-au se schimba.ma refer la mate 2000.Ar trebui sa cuumpar 2011-2012 este la fel ca cea 2010-2011.adica aceleasi exercitii?

Daca da va rog sa-mi dai niste exercitii de acolo, sa-mi spuneti si pagina de unde este...doar exercitiul.cam de pe la inceput. fara rezolvare. Funda

1 răspuns:
| Chocoleata a răspuns:

Da se schimba...cateva sunt aceleasi dar in pricipiu se schimba destul de mult deci mai bine o iei pe aia 2011/2012.