| ANAANAklhnkln a întrebat:

cine stie cam in timp as putea sa cant o melodie la chitara, daca as incepe cursuri din noiembrie? as vrea si alte informatii cum ar fi tarife, etc.(am deja chitara)
funda :X

Răspuns Câştigător
| AdElA96 a răspuns:

Buna eu cand la chitara si o melodie o inveti daca esti constiincioasa in aproximativ 4 zile ma refer sa o canti perfect iar tarifele difere dar incep cam de pe la 30 de lei acum depinde de profesor. Ma bucur ca ai ales chiatara ca si instrument este unul dintre cele mai frumoasa dupa pian. Succes!

1 răspuns:
| VadSuneteAudCulori a răspuns:

Pai asta depinde de tine... daca ai talent si ureche muzicala. cel putin eu o invat in maxim 3 zile, deoarece mi-l fac pe note si exersez mult.bye