| capsuna16 a întrebat:

Ma puuteti ajuta si pe mine sa compleez aceasta cerere?

Alcatuieste o cerere adresata secretariatului scolii prin care solicitati o copie dupa foaia matricola care va este necesara pentru completarea dosarului de inscriere la liceu.

Va rog mult sa ma ajutati! Nu am inteles prea bine cum se face!

Răspuns Câştigător
| TiffanyღBJ a răspuns:

Doamna secretar,

Subsemnata X ( numele tau ), eleva in clasa a...-a, scoala...,
va rog sa binevoiti a-mi elibera copie dupa foaia matricola care imi este necesara pentru completarea dosarului de inscriere la liceu.

Data Semnatura

Catre,
Secretariatul Scolii...

| TiffanyღBJ a răspuns (pentru TiffanyღBJ):

Data se pune in stanga si se semneaza in dreapta ( deci nu asa cum apare in raspunsul meu, ci cu spatiu mare intre ele, sa fie de o parte data si in partea cealalta semnatura ta )

1 răspuns: