| daydreamer a întrebat:

De unde trebuie sa iau actele pentru depunerea dosarului la liceu? Fisa medicala stiu ca o iau de la medic, dar cererea de inscriere, adeverinta cu notele si media si foaia matricola?

Răspuns Câştigător
| roxyana03 a răspuns:

Mergi la scoala gnerala.:* si o iei de acolo; x...trebuie sa ti'o dea fosta ta dirigintalove struck...asa am facut si eu cand am terminat a 8a :* te puuplove struck

| daydreamer explică (pentru roxyana03):

Mda, diriga nu prea s-a ocupat de noi. Nici macar n-a venit cand s-au afisat notele la evaluarea nationala.

| roxyana03 a răspuns (pentru daydreamer):

laughing lol ce diriginta.a noastra a si plans cand am plecatcryingsi noi dupa easad..pai atuncea mergi la scoala si vorbeste cu directotul sau secretara...si zii ca iti trebuie foaia aceeacu notele.etc:*si ti'o vor dalove struck
Te puuplove struck

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A) cererea de inscriere;
b) cartea de identitate (daca este cazul) si certificatul de nastere, in copie legalizata;
c) adeverinta cu notele si media generala obtinute la Evaluarea Nationala din clasa a VIII-a;
d) foaia matricola pentru clasele a V-a – a VIII-a (cu calculul mediei generale);
e) fisa medicala.

| simonanomis92 a răspuns:

Cereri de inscrie eu am gasit la xerox si adeverinta cu notele si media si foaia matricola de la secretariat.

| daydreamer explică (pentru simonanomis92):

Dar auzisem ca acele cereri se pot lua chiar de la liceul la care te inscrii. true?