| Bââzz a întrebat:

Cine știe fotomodele, cântăreți din alte țări? (băieți frumoși laughing ) fundă

4 răspunsuri:
| Dyanita a răspuns:

Mario Lopez
Mario Casas
William Levy
Mie mi se par foarte frumosiwinking!

| Bââzz explică (pentru Dyanita):

Meh... am nevoie pentru sunphoto. nu știu dacă știi ce e aia. talk to the hand dar mersi oricum.winking :*

| PinkLife0567 a răspuns:

Ce fotomodele ma, ce cantareti? Daca iti dau o poza cu frumy de je cazi pe spate/ pupi ecranu/ nu ma mi lasi in pace laughing :X

| Bââzz explică (pentru PinkLife0567):

Ești prst.winking ( f/b? ) + nu am nevoie, mulțumesc. :-s + ești nașpa talk to the hand