| DeeaDlk a întrebat:

Cine stie niste trupe sau melodii rock da sa fie cantate de fete. ori fete si baietii ceva in genu trupei "We are the fallen"? Fundita + vot :d.

Răspuns Câştigător
| FollowTheLight a răspuns:

Pff.Stiai ca We are The Fallen de fapt plagiaza o alta trupa? De fapt sunt fosti membrii ai unei trupe :Evanesence. care si-au format o trupa! In primul rand trebuie sa asculti Evanesence!
Canta mult prea tare!
Melodii: Bring me to life
Going under
Everybody's fool
Broken
Call me when your sober
My immortal
Wishper etc.
Asa, alta trupa ii Paramore! Ok nu canta chiar goth-rock, dar canta rock alternativ.Melodiibig grinecode, Crush, Ignorance, Playin God, Pressure.
Ok, alta trupa ar fi nightwish cea mai buna melodie fiind "nemo", alta ar fi within temptation cea mai buna melodie fiind "angels"! Sper ca te-am ajutat!winking

| Pop_Alin_1995 a răspuns (pentru FollowTheLight):

Hey eu am vazut un videoclip pe mtv cu niste fete care canda im sorry mama sau ceva de genu si in videoclip la sfarsitul piesei moare masa hey nu sti cine o canta

| tranquilaaa a răspuns (pentru Pop_Alin_1995):

Blaxy girls-Dear mama

5 răspunsuri:
| Lullu21 a răspuns:

Ranetky
My immortal
Rob Zombie
My chemical romance
Panic at the disco
30 seconds to mars
Escape The Fate.
Buckcherry,
Nirvana,
Manson,
White Lies,
Korn,
Lostprophets,
Metallica,
Bon Jovi,
The Used,
Iron Maiden,
Ozzy Osbourne,
Papa Roach,
AC/DC,
Rammstein,
The Doors,
Rolling Stones,
The Beatles,
Led Zeppelin,
My Chemical Romance,
Iron Maiden,
Sex Pistols,
The Stooges,
Rammstein.

| Pop_Alin_1995 a răspuns:

Pai frate evanescence hey eu stiu mai multe dar numi prea amintesc iti recomand green day linkin parca bullet form my valentine etc asculta pana o sa te plictisestiwinking

| RoByTz a răspuns:

Skillet, Evanescence, Blaxy Girls... restul stiu numai de baieti big grin ( Green Day, Nirvana, Metallica, FiveFifteen, Slipknot, Sistem of a Down, Amon Amarth, Skrillex ( DubStep ), Linkin Park, Queen si multe altele