| AWSOMENESS a întrebat:

Cred ca nu sunt singura persoana care iubeste muzica si ii place mult sa cante, doar ca nu o poate face decat intr-o camera cu usa inchisa din cauza vocii. Am incercat sa cant la instrumente, si chiar cant ( pian, vioara, tobe) dar nu e aceeasi chestie. Voi ce ati face/faceti ca sa rezolvati problema? S-ar putea ca vocea mea sa sune mai bine daca fac multe exercitii vocele? Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| alabalaportocalala a răspuns:

Stai cum adica "o pot face numai intr-o camera cu usa inchisa"?thinking ce are vocea ta?
daca vrei sa canti canta! dar totusi daca crezi ca vocea ta are ceva ar fi bine sa iei niste lecti de cantowinking

| Smiiiilee a răspuns:

Pai vocea e un talent cu care te nasti si apoi il perfectionezi. daca nu ai voce nu cred ca o sa mai reusesti, dar macar poti canta la diferite instrumente happy

| Xhenti a răspuns:

Awsomeness. nai de ce te teme sa canti o poti face oriunde cu orice instrument daca crezi ca vocea nu-ti suna bine fa niste exerciti vocale! bafta