| daniela36783 a întrebat:

Buna TPU credeti ca e bine fata fecioara si baiatul scorpion?

4 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Viata si oamenii nu au nicio legatura cu horoscopul sau chestii de genul acesta, nu stiu dc se streseaza lumea asa mult... omg

| DoarOana a răspuns:

Buna daniela36783,
Daca ar trebui sa ne luam dupa cei de la horoscop atunci da.
Uite aici http://www.eastrolog.ro/compatibilitati/fecioara/scorpion.php
Pa, pa

| ganeaa a răspuns:

Nu cred ca conteaza asta tot ce conteza este sa se inteleaga

| RoxanaGhost a răspuns:

Eu şi prietenul meu sunt la fel şi ne înţelegem foarte bine big grin
Deci e super bună combinaţia love struck