| KiwibibiIa a întrebat:

Bună, TPU!
Credeti ca invatamantul la noi va fi vreodata de calitate?
Eu acum termin a 9-a profil mate-info si pot sa spun ca am pierdut un an ingrozitor!
Profi idioti care nu ne predau nimic si se asteapta sa stim tot sau altii care predau in prostie.
De exemplu la info am terminat materia de clasa a noua din sem 1 si acum mai avem putin si terminam si materia de a 10-a.
Nu mai zic de teme cu gramada si teroarea cu care intru la unele ore si regretul ca n-am chiulit.
Si toate astea ca sa pastram cică prestigiul liceului.
Uneori ma gandesc daca unii profi au ceva in capul ala si ma intreb cum si-au luat postul.

Răspuns Câştigător
| EllaTheStrange a răspuns:

Cine stie cand... Adica da, invatamantul este praf din mai multe puncte de vedere. Dar nu prea avem ce face, din simplul fapt ca nu suntem uniti si nu stim ce vrem. Plus: generatiile actuale... Stiu doar bani, jocuri, filme, sex, droguri, alcool, tutun si alte din astea.

1 răspuns:
| Xdreaper21 a răspuns:

Frate nu stiu eu nu am invatat nimic la liceu(tot mate-info)
Daca nu invatam din carti acum nu mai treceam