| iQueenB a întrebat:

credeti ca ma puteti ajuta cu cateva sfaturi la problema mea?
Am fost cu un baiat Mihai cam in vara asa. si nu prea credeam ca o sa tina chestia asta si dupa ma comportam cu el foarte urat ca si cum ar fi la cheremul meu. eu nu vedeam asta pe atunci. iar el era asa bun cu mine vroia sa imi fie bine iar eu eram cum eram. Stiu ca am gresit si eu nu sunt genul chiar deloc dar nu stiu de ce am facut asta. Apoi dupa catva timp in viata mea a aparut fostul meu prieten Bogdan si a cam dat totul peste cap si mi-a spus ca s-a saturat de tot etc. ca orice cearta. Dupa ce ne-am despartit a fost o perioada grea pentru mine pentru ca am realiat ce a insemnat pentru mine si cate i-am facut, acum regret asa mult.A aparut o noua fata in viata lui Maria cu care este de 5-6 luni de cand ne-am despartit noi. Ieri l-am sunat pentru ca m-am uitat la niste conversatii mai vechi intre noi si mi se rupea sufletul. L-am sunat sa imi cer scuze iar el tot ce spunea era " da, ok, aha, bine " se schimbase asa mult pana si vocea, pana si comportamentul lui era altfel. Fata aia l-a schimbat mult, nu stiu ce sa fac chiar il vreau inapoi, pana si acum il iubesc.
Ce pot sa fac, va rog ajuta-ti-ma, sunt la capatul puterilor.

2 răspunsuri:
| peacygirl15 a răspuns:

Pai, ce pot sa spun cum e vorba aia nu iti dai sema ce ai avut pana nu-l pierzi....Eu zic sa incerci sa-l uiti, n-are rost sa astepti disperata sa se desparta de ea, sa iti manance sufletul! Bucura-te de viata si lasa baietii pentru o perioada de vreme si apoi vezi cum te simti :*

| Amanda00515 a răspuns:

Nu cred că fata aceea l-a schimbat, ci comportamentul tău faţă de el. Pare a fi o relaţie serioasă între cei doi, iubirea asta poate va trece într-o zi, vei găsi pe altcineva. Nu are rost să te bagi între două persoane care poate se iubesc cu adevărat.