| PisSsicutTtzza a întrebat:

Buna tpu.cum as putea sa-i sp unui baiat care e in aceiasi scoala cu mine, sta doua clase mai incolo de clasa mea.el are 15 ani si eu 14.baiatul ma place si se baga mereu in seama cu mine insa eu sunt extrem de timida... ajutati-ma va rog cu raspunsuri foarte concrete. cele mai detaliate fundita :*

3 răspunsuri:
| XVCDG a răspuns:

Ai putea pur si simplu sa mergi la el si sa il intrebi, ceva de genu "Buna, vrei sa fi cu mine?!"este imposibil sa spuna nu. FUNDA pls

| AdyAdeluş a răspuns:

Daca si tie iti place de el eu spun doar sa il intrebi pur si simplu cand se va mai baga in vorba cu tine si in ras il intrebi daca ii place de tine si mai tarziu ii spui ca tu chiar ai vorbit serios si ii rogi sa iti dae un raspuns.Si abia apoi il intrebi daca vrea sa sta cu tine. Sper ca te-am ajutat!

| PisSsicutTtzza explică:

Ajutati`m cu raspunsuri detaliate va rogggg. funa :*