| anonim_4396 a întrebat:

Este un baiat in scoala de aceiasi varsta cu mine.
Suntem in clase diferite si mie imi place de el.Nu ne prea cunoastem, dar de cateva zile se cam baga in seama cu mine, de cate ori ma vede incepe sa zambeasca si m-a intrebat si cum ma cheama (ca nu stia)...
Oare ma place si el?

Răspuns Câştigător
| madalina3005 a răspuns:

Au trecut muuuulti ani de cand imi faceam astfel de probleme...sa vedem ce variante aveam...1. a observat ca iti place de el iar acum "se joaca" cu tine
2. te place si el insa nu prea stie cum sa se apropie de tine
3. vede in tine o amica, colega de scoala

Tu alegi! Insa daca lucrurile nu vor iesi asa cum vrei... tine minte:esti ffff tanara, baieti sunt multi asa ca nu-ti face probleme. Insa sfatul unei mame...este prea devreme, ocupa-te cu scoala, iesi in parc, mergi la film...ai toata viata inainte pentru o relatie... bucura-te de lucrurile care in timp se vor pierde. Ai grija de tine happy

3 răspunsuri:
| moni a răspuns:

Pai cu siguranta ca altfel nu s ar baga in seama cu tine ce te ar ignora nu/

| flaviak a răspuns:

S-ar putea sa te placa, dar in acelasi timp s-ar putea doar sa vrea sa fie prieten cu tine si sa te cunoasca mai bine. :p. Noroc

| lovelygirl a răspuns:

Cred ca simte ceva pentru tine si merita sa il intrebi daca e adevarat ce presupunhappy